Kniha návštěv :-)

Datum: 10.12.2012

Vložil: Jana Skulová

Titulek: Prostě nádhera :-)

Dobrý den, Vendulko, tak jsem po čase opět zavítala na Vaše stránky a musím říct, že jsou to skoro umělecká díla. Chodím se sem pokochat a lituju, že nemám víc volného času. Taky se chci zeptat, jestli nemáte návod na ty Vaše rukavičky-palčáky - rukavice jsem nikdy nezkoušela :-))). Moc děkuju za tyto stránky a ráda sem zase nakouknu. Mějte se moc hezky, Jana S.

—————

Datum: 31.12.2012

Vložil: Vendulka :)

Titulek: Re: Prostě nádhera :-)

Milá Jani,
děkuji za Vaši návštěvu a omlouvám se, že reaguji až teď. Ale ty svátky klidu a míru mi daly pěně zabrat;-) návodík bohužel nemám, myslím, že jsem použila nějaký ze staré Vereny, jaká škoda, že už ten časák není..
Děkuji za milá slůvka, která jste mi tady nechala. Mějte se krásně:-)
Vendula

—————

Datum: 08.12.2012

Vložil: monika

Titulek: jedna velká krása

Skláním se před Váší bezbřehou fantazií.Máte můj obdiv.Monika

—————

Datum: 31.12.2012

Vložil: Vendulka :)

Titulek: Re: jedna velká krása

Dobrý den Moni, mnohokráte děkuji za návštěvu a milé psaníčko:-)
Mějte se krásně,
Vendula

—————

Datum: 12.11.2012

Vložil: валентина

Titulek: Детские сумочки

Дорогая Vendula очень впечатлена вашими работами. Хотелось бы узнать как можно приобрести ваши инструкции к детским сумочкам. Может есть более простой вариант чем предложен на сайте. С ним я так и не разобралась. Я бы перечислила вам деньги в обмен на письмо с инструкцией на почтовый ящик. Спасибо заранее.

—————

Datum: 03.11.2012

Vložil: Jarmilinka

Titulek: Kráásné !!!

Milá Vendulko,
úplně náhodou jsme se dostala na tyto stránky a doslova jen valím oči. Jste moc šikovná! To co vytváříte je naprosto okouzlující!! A mohu mít prosím dotaz? Jakou přízi jste použila na ten pruhovaný svetr pro tchýňku? Nějakou samovzorovací? Děkuji předem za odpověď a přeji ještě mnoho krásných chvil s háčkem i jehlicemi... Jarmila

—————

Datum: 25.11.2012

Vložil: Vendulka :)

Titulek: Re: Kráásné !!!

Milá Jarmilko, tak to byla šťastná náhoda:-)) Svetýrek pro tchýňku jsem dělala z bambusové příze Paola z Toptexu, ale už se asi nevyrábí.. Děkuji za milé přání, plní se mi - plní - naštěstí mám mám v hlavě plno nápadů :)

—————

Datum: 03.11.2012

Vložil: renata

Titulek: Prostě nádhera!

Milá Vendulko, děkuji za inspiraci. Při prohlížení fotek mi úplně plesalo srdíčko :) Určitě si v brzké době objednám návod na nějakou pěknou věcičku. Ani nemůžu být konkrétní, protože je toho tolik, tak nevím s čím dřív začít :)
Přeji Vám krásné dny plné pohody. Renata

—————

Datum: 25.11.2012

Vložil: Vendulka :)

Titulek: Re: Prostě nádhera!

Milá Renátko, děkuji moc za milá slůvka. Mám radost, že se Vám u nás líbí :) jojo to já znám taky, pořád nevím, co dříve bych dělala ;-) Mějte se moc hezky, Vendy

—————

Datum: 23.10.2012

Vložil: Silvia

Titulek: angelito

Hola, de nuevo yo por aqui para seguir felicitandote por tu creatividad, no me canso de ver tus trabajos, fue mucha mi alegria cuando recibi tu mail, inmensamente agradecida. ahora quiero hacerte otro pedido si se puede, el angelito que tenes en la parte donde estan todas las fotos de cosas para el hogar, es porque a mi cuñada le encanto lo que le voy a hacer a la nena y quiere un angelito para mi sobrino que tambien hace la comunion. mi mail silvia_vidal72@hotmail.com gracias. nuevamente, muchos besos desde San Luis Argentina

—————