Kniha návštěv :-)

Datum: 09.07.2010

Vložil: Veru Švecová

Titulek: Nemám slov:-)

Krásný den milá Vendulko, zabloudila jsem na Vaše stránky a jsem nadšená. Vaše dílka vypovídají o neuvěřitelné šikovnosti a vkusu. Také háčkuji, ale jsem teprve na začátku cesty. Gratuluju k miminku a přeji nádherné chvíle s ním. Mám doma také Nellinku- jen o rok starší. Jestli budete mít chvilku, koukněte na můj obchůdek, třeba Vás nějak zaujme. http://hackovane-cepicky.freepage.cz/

—————

Datum: 09.07.2010

Vložil: Vendulka

Titulek: Re: Nemám slov:-)

Dobrý den Věruš, děkuji za milá slůvka:-))) jsem moc ráda, že se Vám moje tvořeníčko líbí:-))) Koukala jsem k Vám od obchůdku a máte mooooc hezké věcičky:-) Háčkování mně nadchlo - místo pletení člověk hlídá jen jedno oko:-)) Teď s cácorkama to jde krapet pomaleji, ale nemůžu si pomoct - pořád něco motám:-))) Mějte se moc krásně a přeji spoustu spokojených zákazníčků a krásných nápadů:-) V.

—————

Datum: 26.04.2010

Vložil: gomelka

Titulek: Pochvala

Přeji krásný den,
stránečky jsou krásné, plné inspiračních věcí. Jste šikulka se zlatýma rukama. Jukněte na oplátku na mé stránečky, třeba se bdete také inspirovat :-)
www.zlateruce.blog.cz

—————

Datum: 01.05.2010

Vložil: vendulka

Titulek: Re: Pochvala

Jééé, děkuji:-)) jsem moc ráda, že se Vám moje tvořeníčko líbí:-) Taky jsem koukala na Vaše stránečky, jsou moooc hezké:-)) Mějte se krásně :-)

—————

Datum: 10.03.2010

Vložil: Lenka T.

Titulek: PŘÁNÍ

Milá Vendulko, nestačím se divit kolik krásných kousků jste už vytvořila, sama jsem pár čepiček od Vás měla a mohu jen doporučit, nosí se samy :o))), těším se na další, ale teď Vám (oběma)přeji hodně sil , zdraví a štěstí. Stránky se Vám móc povedly. Lenka

—————

Datum: 11.03.2010

Vložil: Vendulka

Titulek: Re: PŘÁNÍ

Milá Leni, moc Vám děkuji za tolik chvááály:-) Moc si toho vážím a samozřejmě i za přání. Pomalinku se to blíží:-)))))))) Až budete chtít nějakou tu parádu, ozvěte se, budu moc ráda:-) V.

—————

Datum: 05.03.2010

Vložil: Marie

Titulek: Inspirace

Dobrý den Vendulko,
díky Vám jsem se dala do háčkování a pletení - jste úžasná a Vaše výrobky jsou plné fantazie a radosti ( žádná komerce). Neskutečně dovedete člověka vyhecovat, aby nebyl líný a také něco zkusil. Samozřejmě nemám tak krásné věci jako Vy,ale o to víc se snažím. Přeji Vám plno nápadů, zdravé a štastné miminko a hodně radosti ze všeho co děláte. krásný den Marie

—————

Datum: 05.03.2010

Vložil: Vendulka

Titulek: Re: Inspirace

Milá Maruško, moc Vám děkuji za návštevu mých stránek a milá slovíčka:-) Opravdu mně to zahřálo u srdíčka. Jsem moc ráda, že je moje práce pro Vás inspirací:-))) Když budete chtít, klidně můžute poslat nějaké fotečky na vystavení:-)) Moc děkuji za krásné přáníčko. Mějte se krásně, V.:-)

—————

Datum: 14.02.2010

Vložil: Anicka Murca

Titulek: Kraaasa!!!

Vendulka, tak toto moje oci nemali vidiet :))) V dobrom zavidim tu nadheru... Jeden kusok krajsi ako druhy.. Prajem vela energiu do dalsich krasnych kuskov.

—————

Datum: 17.02.2010

Vložil: Vendulka:-)

Titulek: Re: Kraaasa!!!

Milá Aničko, mooooc děkuji:-) Tvoje chvála mně moc těší, zvláště, když vím, co dokáží vytvořit Tvoje zlaté ručičky!!! V.

—————