.. je skoro konec měsíce a ona pořád nic nového nepřidala....?!! :-)

24.04.2012 00:11

Ahoj:-)

dnes je to týden, kdy jsme se mohli potkat v pořadu "Živě na jedničce" :-)... Stále mi od Vás chodí hromada mejlíků, vzkazů a komentářů k mé tvorbě... Je to od Vás tak milé:-))....je toho na mně ale krapet hodně, tak když hned neodepíšu - nezlobte se a nečertěte, prosím, dělám co je v mých silách - není to nic osobního - jen prostě nestííháááám  a určitě to brzy napravím :-).. Pro ty, kterým to uteklo - celý pořad najdete TADY :-)

 

Byla jsem tak nervózní, vůbec jsem nedělala  a neříkala, co jsem měla připraveno a v hlavě mi běží film, co všechno jsem měla říct jinak..:-) No jo no..  Ve studiu byli ohromně milí a vypadalo to tam úplně jinak než jsem si to představovala:-) Moc děkuji za shovívavé ohlasy...;-).. a pokud by Vás zajímalo, proč jsem odkazovala na www.fler.cz - tak to protože jsem se tam díky fléru ocitla. Více se dočtete tady    

 

No a co by Vás tak mohlo ještě zajímat:-)...? Překrásný náramek, který mi dělal společnost a zdobil mou ručku mám od této vyjímečné duše a mé dvorní šperkářky Montebell

 Zamilovaná

 

Bavlnky, ze kterých jsem tvořila ve studiu byly: 100% bavlna Camilla a 100% bavlna Catania.  Pro tvořilky z Ostravy - kupuji je v Galanterii v Ostravě Výškovicích vedle polikliniky Terapeut (tram. č. 2 a 7 - jedna zastávka před konečnou). A potom samozřejmě taky přes internet a to tady:

www.pletaciprize.eu/

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=23020

 

Možná by Vás taky zajímalo, že kameraman svůj podšálek dostal :-). Byla tam jednička (jako živě na jedničce:-) a květinkový knoflík), ale neb nevím, jak je velký "krýgl" tak mu to bude možná dobré tak akorát na kafe :-) 

 


Novinek mám tento měsíc zatím po skromnu, neb je potřeba dokončit slíbené... poznámka - malá, ale důležitá: omlouvám se a sypu si popel na hlavu za zpoždění... ale na všem se pracuje :-)

 

Tak a teď hurá na novinkovou fotogalerii a potom zase zpět na novinkové čtení - jsem moc zvědavá, jak se Vám bude líbit nový člen mého týmu:-))) ne - si dělám legraci ...;-) no trošku divnou, ale co byste chtěli o půl jedné ráno :-)

 

Jdu vložit nejnovější novinku:-))

 

Vaše,

Vendulka:-)

 

 

—————

Zpět