Lednový pozdrav:-)

08.01.2012 19:19

Ahoj všichni mí milí,

doufám, že jste si užili krásné vánoční svátky, novoroční oslavy byly, jaké být měly a teď už hurá do nového roku. Znovu a znovu bych Vám chtěla z celého srdce poděkovat za Vaši přízeň, za Vaši podporu, milé mejlíky, komentáře mých fotek na stránkách fléru, facebooku a všude možně.:-) Dávají mi energii do další práce a do toho, stále na sobě pracovat, zlepšovat se a vymýšlet nové a nové háčkované drobnosti, které by přinesly aspoň trošku radosti. Moc se těším z foteček Vašich dílek, které mi posíláte. Vidím, jak se zlepšujete a mám z toho ohromnou radost! Já vím, že než se objeví na stránkách, je to celá věčnost, ale rychleji to prostě nejde - snad mi to odpustíte:-)

Asi jste si už všimli, že od nového roku, jsou stránky rozděleny na českou a anglickou verzi, tak snad by to tady mělo být krapet přehlednější:-)

 

Chtěla bych Vám do nového roku popřát pevné zdraví, plno radosti a hodně skvělých nápadů:-)

 

 

Já - do nového roku chystám spoustu novinek a moc doufám, že se Vám budou líbit:-) Už jsem zase něco málo nového vytvořila, takže lednová novinková fotogalerie se už zlehounka začíná plnit:-)

Mějte se krásně a naviděnou v roce 2012!:-)

Vaše,

Vendulka

 

—————

Zpět